Apie mus

Siekiame sujungti stiprias savarankiškas įmones elektrotechnikos srityje ir suvienyti stipriausias jų savybes visapusiškai kokybiškam ir patogiam klientų poreikių tenkinimui. 

Patikimumas

Atsakingai prisiimame įsipareigojimus ir veikiame siūlydami optimaliausius sprendimus apjungdami inžinerinius, logistikos, medžiagų patikimumo ir ekologijos pagrindinius reikalavimus ir principus. Klientas bendraudamas su įmone, priklausančia ELEKTROBIG grupei, yra garantuotas, kad jo užsakymas bus laiku ir kokybiškai atliktas, nes turi stiprų ir patikimą partnerį. Turime stiprią tiekimo sistemą iš patikimų pasaulyje gerai žinomų gamintojų, grupės nariai taip pat nuolat bendrauja tarpusavyje ir padeda vieni kitiems. 

 

Vieningumas

 Grupės narius vienija tos pačios vertybės ir tikslai.

 

Ekologiškumas ir energijos taupymas

Mūsų sprendimai įtakoja aplinką ir jos ateitį, todėl galvojame globaliai ir atsakingai. Saugome aplinką ir gamtos resursus teikdami prioritetą ekologijai ir ekonomijai. Sekame ir propaguojame naujoves, leidžiančias sumažinti išlaidas ir neigiamą poveikį gamtai. Naujos technologijos, nedarančios žalos gamtai – vertybė, kuria vadovaujamės ir į kurią investuojame. 

 

Kokybė

ELEKTROBIG nariai laikosi griežtos kokybės politikos. Tiekiamos medžiagos į rinką atitinka ES reikalavimus ir elektrosaugos normatyvus. Visada ieškome optimaliausio kainos ir kokybės santykio, kurį gauna galutinis pirkėjas.

 

Komanda

Visi grupės nariai yra savo srities profesionalai, todėl vyksta sklandus ir patikimas darbas.