Komercija

UAB „ELEKTROBIG“ – įmonė užsiimanti didmenine prekyba elektrotechnikos ir apšvietimo medžiagomis. Yra sukaupta didelė patirtis. Partnerystė su UAB „ELEKTROBIG“ Jums suteiktų galimybę turėti perspektyvų verslą, nepradedant visko nuo nulio, o taip pat daugybę privalumų, kurių verslininkas neturėtų veikdamas vienas. Daugiau apie Mūsų veiklą Jūs galite sužinoti internetiniame puslapyje www.elektrobig.lt. Jeigu Jus sudomino tokia veiklos sritis ir turite patalpas ar norite gauti daugiau informacijos apie Mūsų franšizę susisiekite su UAB „ELEKTROBIG“ administracija: komercija@elektrobig.lt

Europoje sudaryta daugybė tiekimo kontraktų. UAB „ELEKTROBIG“ importuoja ir tiekia į mažmeninę prekybą elektrotechnikos, apšvietimo gaminius, įrankius, bei kitus reikalingus gaminius sėkmingai prekybai.

Savo klientams tiekiame elektrotechnines medžiagas bei jų instaliavimo priemones, techninę dokumentaciją, informaciją, garantijų sistemą. Apart tiekimo paslaugų, į kokybišką darbą orientuota personalo kvalifikacijos kėlimo, darbuotojų skatinimo sistema. Prekes tiekiamos centralizuotai. Taip pat Jūs gausite, reklaminį palaikymą. Elektros instaliacijos ir apšvietimo technikos montavimas įvairios paskirties objektuose - Jūsų paslaugoms.

Jūs gaunate iš mūsų: produkciją konkurencingomis kainomis, galimybe atidaryti savo mieste parduotuvę, nuolatinį papildymą, visus reikiamus dokumentus, reklamą apie Jūsų parduotuvę. 
Prekiniai ženklai: ELEKTROCANALI, NORDEX, JSL, SIRENA, LEGRAND, LENA LIGHTING, PIPELIFE, EK ELEKTROKABEL, ENCO, PUK, RADPOL, Narva, THUNGSRAM, FF, PAK-PLAST, NETLUX, ... Tai labai žinomi ženklai. Mūsų konsultantai padės Jums.

Ieškome perspektyvios, besiplečiančios įmonės kuri galėtų tinkamai atstovauti. Reikalavimai: prekybos plotas - nuo 100 kv.m.

Mūsų veiklos pagrindas – darbuotojų profesionalumas ir kvalifikacija, aukšta atliekamų paslaugų kokybė, darbų atlikimas laiku.

„ELEKTROBIG“ tinkle dirbančios įmonės aprūpinamos naujausia elektrotechnikos įranga. Kiekviename prekybos taške klientas ras patikimą vardą, puikią kokybę ir prekių pristatymo greitį, garantijas bei prieinamas kainas.

Mūsų pagalba: ES standartai, apmokymai, rinkos apžvalga, palaikymas, pažangiausios naujovės ir technologijos, programinė programa, reklaminis palaikymas, konsultacijos. Norėdami sužinoti daugiau prašome su mumis susisiekti: komercija@elektrobig.lt